8-годишно дете загина след падане при полет с парашут, теглен от

...
8-годишно дете загина след падане при полет с парашут, теглен от
Коментари Харесай

Морска администрация за трагедията в Несебър: Атракционът е бил проверяван на 17 юли

8-годишно дете загина след рухване при полет с парашут, теглен от моторна лодка. Инцидентът е станал на Южния плаж в Несебър минути след 13.00 ч. в понеделник. Причината за нещастието е скъсано въже.

Трагичният случай разяснява в „ Интервюто в новините на NOVA “ Живко Петров, шеф на „ Морската администрация ” в Бургас.

„ Това е атракция, която я има повече от 20 години по нашето крайбрежие. Последната инспекция беше преди месец, на 17-и юли. Не бяха открити никакви нередности ”, сподели капитан Живко Петров, шеф на морската администрация в Бургас.

Той добави, че не са имали съмнения, че може да настъпи случай и посъветва туристите да внимават и да съблюдават напътствията на спасителите на плажа.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР